připravuje se:

Crying Angel - Kapitola 3 : Záchranná mise zahájena - studium

7. srpna 2010 v 14:21 | Zifa |  - Crying Angel
je tu další kapitola. Není sice nic moc...moc se tam toho neděje tak ale snad Vám to nevadí 

Kapitola 3 : Záchranná mise zahájena - studium

S trhnutím jsem se posadil na posteli. Cítil jsem, jak mi po krku ztéká pot. Už zase. Ani nevím, po kolikáté jsem se již za jednu noc vzbudil. Vždycky jenom kvůli jednomu snu. Neustále se mi přehrával dokola. Viděl jsem toho chlapce jak je uvázaný k zemi. Potom najednou byl s jakýmsi mužem v pokoji a ten muž ho chtěl znásilnit. Při pouhé vzpomínce se mi opět zvedl žaludek. Divil jsem se, že mam ještě co zvracet. Přitáhl jsem si nohy k tělu. Nechápal jsem, proč mě to tak vzalo.
Obyčejně jsem se ničím nenechal rozházet. A teď už druhý den zvracím jenom proto, že jsem viděl jenom zmláceného chlapce uvázaného jak psa.
Podíval jsem se na hodiny na nočním stolku. Bylo pět ráno. Vstávat do práce jsem měl až za dvě hodiny. Spát jsem se ale už nesnažil. Neusnul bych.
A tak jsem se rozhodl, že konečně začnu s pomáháním tomu klukovi. Postavil jsem se a zavrávoral. Nebýt nočního stolku vedle postele spadl bych na zem. Byl jsem téměř bez sil. Ale rozhodl jsem se na to nemyslet. Oblékl jsem se a vydal do knihovny.
Moc často jsem tam nechodil. A tak mi chvíli trvalo, než jsem našel regál s odbornou literaturou.
A za pomoci mladé slečny jsem i našel přesně tu knihu, kterou jsem hledal. Japonské domy a zahrady. A začal jsem studovat. Pořádně jsem si prostudoval schéma, jak to vypadá uvnitř. Neustále jsem si dělal nějaké poznámky. Připadal jsem si, jako kdybych studoval na nějaký test do školy. Kdyby mi nezabrněl telefon neuvědomil bych si, že už je osm a mam už být v práci. Rychle jsem vrátil knihy do regálů, poznámky jsem si bezpečně uložil do tašky a vydal se do práce. Když jsem se usadil na jednom sedátku v autobuse měl jsem radost, že jsem konečně udělal krok v před při záchraně toho chlapce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 6. června 2011 v 3:44 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
stránka na které já obyčejně "sídlím" :
dalo by se to označit za moji "domovskou stránku"
nebo oficiální web. Tak aby jste se nedivili že na tomto
blogu jsou na chlup stejné články jako na Tifě.
Nebaví mě to psát dvakrát.Děkuju za pochopení.


DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU! :-)